Pablo – sensorā sistēma

PABLO® – tā ir mūsdienīga ierīce sīkās un lielās motorikas korekcijai ķermeņa augšējām ekstremitātēm. Ar šo ierīci ir iespējams novērtēt (diagnosticēt) ķermeņa augšējo ekstremitāšu funkcionālās iespējas gan pirms rehabilitācijas uzsākšanas, gan arī rehabilitācijas procesa norises laikā. Treniņš tiek veikts pielietojot interaktīvas programmas.

Pablo® pārsvarā tiek izmantots neirorehabilitācijā distālu augšējo ķermeņa ekstremitāšu gadījumā. Tāpat to var pielietot augšējo un apakšējo ķermeņa ekstremitāšu terapijā, rumpja un galvas muskuļu nostiprināšanai. Pateicoties Pablo programmatūrai ir iespējams veikt gan treniņu, gan arī diagnostiku visās fizioloģisku kustību plaknēs. Ar to var trenēt ne tikai rokas, bet arī kājas un attīstīt līdzsvara funkciju. Var novērtēt kustību apjomu, un satvēriena spēku. Programma tāpat reģistrē visas veiktās kustības, līdz ar to ar Pablo ir iespējams veikt pareizi izpildītu kustību kontroli.

Tāpat ar Pablo ir iespējams trenēt plaukstu un satvērienu. Izmantojot komplektā esošās manžetes, ir iespējams veikt kāju atvēršanas/aizvēršanas kustību, tāpat arī gurnu, ceļgalu locītavu ekstenziju/fleksiju. Sistēma Pablo ļauj veikt treniņu kustību apjoma uzlabošanai, kustību veikšanas ātruma un koordinācijas uzlabošanai. Tā ir universāla sistēma, kas piemērota dažādas pakāpes pacientiem, gan bērniem, gan pieaugušajiem  un tā ir izmantojama visos rehabilitācijas procesa posmos. Iespējams uzinstalēt sistēmu uz vairākiem datoriem, un attiecīgi to izmantot vairākiem pacientiem vienlaikus (līdz 3).

PABLO sistēmā ietilpst: rokas sensors, PABLO® multisensorā plate, PABLO® multisensorā bumba, paliktņi (pretslīdēšanas) liels un mazs, daudzfunkcionālas jostas (3 izmēri – S, M, L), TYROS® programmatūra

https://tyromotion.com/en/produkte/pablo/

Ražotājs: TYROMOTION GmbH, Austrija

© 2024 BEKA Baltic

Izstrādātājs AMBEX