NIRVANA – virtuāla rehabilitācijas sistēma

NIRVANA – EFEKTĪVA UN AIZRAUJOŠA NEIRO-MTORĀS REHABILITĀCIJAS SISTĒMA

Itālijas speciālistu spēcīgā vēlme attīstīt neiro-motorās rehabilitācijas sistēmu un izcilība inženierzinātnēs ir veicinājusi revolucionāras virtuālās sistēmas NIRVANA izveidi.

NIRVANA ir terapijas risinājums, kas balstās uz specifiskiem rehabilitācijas vingrinājumiem pacientiem ar dažādām neiromotoro funkciju patoloģijām. Sistēmas priekšrocības ir spēļu vide, kas vērsta uz uzdevuma izpildi un mērķu sasniegšanu, un tās bagātīgā sensorā atgriezeniskā saite, kas papildus stimulē pacientu. NIRVANA darbībai nav nepieciešami papildus marķieri, jo tā tiek balstīta uz optoelektroniskām infrasarkano staru ierīcēm, kas veido pilnīgu audio un vizuāli sensoro iegrimšanu virtuālajā vidē, kurā pacients var līdzdarboties ar savām kustībām. Katrs uzdevums ir veicams vairākos režīmos, ar iespēju paaugstināt sarežģītības līmeni. Sistēma, pateicoties tās variējamībai, piedāvā vairāku specifisku vingrinājumu klāstu ķermeņa augšējām, apakšējām ekstremitātēm un rumpim.

Novērtēšana un motivācija

Pateicoties revolucionārai daudzpakāpju visa ķermeņa stimulācijai ar NIRVANA neiro-motorā rehabilitācija ir kļuvusi rosinoša un aizraujoša. Pacienta motivācija strauji pieaugs!

Vispiemērotākais terapeitiskais risinājums vienmēr būs Jums pieejams.

NIRVANA vislielākajā mērā fokusējas uz pacientu. Neticami ātra un jaudīga sistēma, ērti lietojama un intuitīva. NIRVANA sniedz prieku lietotājam, tā piedāvā aizraujošus vingrinājumus ar interaktīviem līmeņiem, kas ne tikai nodrošina ārstēšanu, bet arī rada laimes sajūtu.

Neaizvietojama ierīce

NIRVANA iekļaujas rehabilitācijas procesā, uzlabo tā efektivitāti. Tas ir jauns veids kā strādāt, tās ir jaunas perspektīvas. Vienā vārdā sakot: tā ir LIELISKA.

Interesants, efektīva un aizraujoša. NIRVANA vingrinājumi sniedz pārsteidzošus rezultātus rehabilitācijā.

Vingrinājumi ir īpaši piemēroti pacientiem ar motoriem un kognitīviem traucējumiem, tai skaitā:

  • Insults –    Dažāda veida paraparēze
  • Smadzeņu traumas –    Perifērās nervu sistēmas bojājumi
  • Izkaisītā skleroze –    Cerebrālā trieka
  • Parkinsona slimība

Nirvana sistēma ietver plašu terapijas vingrinājumu klāstu. Daži no piemēriem terapijas veidiem:

Elementi

Šajā seansā pacientam ir jāsasniedz un jāpieskaras dažādiem objektiem. Pacienta pieskāriens ir burvju pieskāriens. Vizuālā un skaņas atgriezeniskā saite aktivizējas brīdī, kad uzdevumi tiek veiksmīgi paveikti.

Seko man

Pacients, sekojot kustīgiem objektiem, tiek iesaistīts aizraujošu un interaktīvu uzdevumu izpildē. Skaņas un vizuālais efekts rodas brīdī, kad pacients pieskaras mērķim.

Kustība

Pacientam ir jāveic uzdevumi, kas fokusēti uz kustību kvantitāti.  Pacientam ir jāapgūst lielākā daļa no projekcijas, vai tieši pretēji – ir jācenšas saglabāt nemainīga pozīcija (ķermeņa un ekstremitāšu kontrole).

Medības

Pacients veic efektīvus uzdevumus, kuros galvenais mērķis ir sasniegt dažādus objektus, kas uz īsu brīdi nejauši parādās uz darba virsmas. Ja pacients veiksmīgi izpilda uzdevumu, kopā ar pacientu atklāsiet dažādus līdz tam neredzētus maģiskus efektus.

Satveršana

Pacients simulē objektu satveršanu un to novietošanu attiecīgajā mērķa zonā. Prāts un ķermenis tiek stimulēts rezultātā sniedzot pilnīgu un patīkamu rehabilitāciju.

Spēles

Pacientam ir iespēja izvēlēties no dažādu neparastu efektu klāsta, kurus var brīvi izmantot terapijā. Pacienti var darboties pa vienam, divatā, vai vairāki reizē: pieliekot visas pūles, rezultāti neizpaliks!

Vienkāršība, elastība, intuitīvs grafiks un automātiski atjauninājumi. Nākotne ir pieejama jau tagad un to sauc NIRVANA. Tā ir neparasta programma, kas izveidota jaunai pieredzei, ārkārtīgi viegli lietojama, intuitīva.

Ātra, inovatīva, plaši pielietojama. Meistardarbs dizainā un funkcionalitātē. Darbs būs sevišķi viegls. Vienkāršs un moderns grafiskais lietotāja interfeiss.

Automātiski atjaunojama programma. Pieejama mobilā aplikācija. Pēc izvēles pieejamai vai nu 1 kameras sistēma (viena projekcija pēc izvēles uz sienas vai uz grīdas), vai 2 kameru sistēma (projecija gan uz sienas, gan uz grīdas). Lai novērtētu pacienta muskuļu darbību vingrinājuma izpildes laikā, papildus sistēmā var integrēt BTS FREEEMG bezvadu elektromiogrāfijas ierīci.

Sistēmā ietilpst:

  • 1 vai 2 infrasarkanie sensori bez papildus marķieriem.
  • Darba stacija ar skārienjutīgu ekrānu.
  • 1 vai 2 video projektori
  • BTS Nirvana programmatūra
  • Webkamera

Ražotājs: BTS Bioengineering, Itālija

https://www.btsbioengineering.com
© 2024 BEKA Baltic

Izstrādātājs AMBEX