AMADEO – robotizēta plaukstas rehabilitācijas ierīce

Amadeo® ir mūsdienīgs robotizēts trenažieris sīkās motorikas attīstīšanai augšējās ekstremitātēs – plaukstas un pirkstu locītavās, ko izmanto neirorehabilitācijā un traumatoloģijā. Ar to ir iespējams veikt efektīvu treniņu pat ļoti agrīnā rehabilitācijas posmā (tikko pec insulta pie neesošām vai pie visminimālākajām funkcijām), kā arī dokumentēt terapijas progresu. Amadeo®  ir unikāls ar to, ka tā ir vienīgā ierīce, kas ļauj atjaunot aktīvu kustību visos pirkstos (strādājot ar visiem pirkstiem vienlaicīgi, vai ar katru atsevišķi).

Atkarībā no pacienta spējām un diagnozes, ir iespējams gan aktīvs, gan pasīvs darba režīms, kā arī asistēts Ar Amadeo® ir iespējams veikt objektīvu izometriskā spēka novērtējumu, noteikt kustību apjomu, spazmu esamību (spasticitāti). Spasticitātes novērtējums tiek veikts pēc Ašvorta skalas. Ir īpaša programma spasticitātes mazināšanai. Amadeo® ir individuāli pielāgojams katram pacientam. Programmatūra ietver spēļu uzdevumus, kas orientēti uz mērķu sasniegšanu, kas attiecīgi ļauj ilgāk noturēt pacienta uzmanību un ievērojami veicina pacienta motivācijas līmeni.

Komplektā ietverta – rokas sistēma, horizontāli pielāgojams galdiņš. Integrēts dators, TYROS® programmatūra, 2 gab. pirkstu fiksatori pieaugušajiem, 2 gab. pirkstu fiksatori bērniem, 2 gab. pirkstu uzmavas (L, M, S izmērs).

Ražotājs: TYROMOTION GmbH, Austrija

© 2024 BEKA Baltic

Izstrādātājs AMBEX