Robotizēts komplekss Diego®

Tyrostation® – ergonomisks risinājums sistēmai Tymo un Pablo
2017-08-15BEKA Baltic piedāvā jaunumu rehabilitācijā – Diego.

Tas ir unikāls robotizēts rehabilitācijas komplekss ķermeņa augšējo ekstremitāšu funkciju atjaunošanai. Ar Diego ir iespējams veikt efektīvu kustību apjoma novērtēšanu, un tas ir paredzēts pacientiem ar augšējo ekstremitāšu motoro disfunkciju.

Ar Diego ir iespējams efektīvi veikt terapiju vienai vai abām ekstremitātēm vienlaicīgi izmantojot gan aktīvos, gan pasīvos treniņus.

Diego ir aprīkots ar svara atvieglošanas funkciju un programmatūru, kas ietver motivējošu spēļu kopumu. Iekārtai ir universāls pielietojums, un tā ir ergonomiska lietotājam.
- Treniņš un rehabilitācija vienai vai abām rokām vienlaicīgi, ar kustību pretestības funkciju;

- Ārstēšana un diagnostika, kas apvienota vienā ierīcē;

- Plašas iespējas pielāgot un personalizēt atbilstoši katram pacientam;

- Saīsina terapijas laiku un uzlabo tās rezultātus;

- Ar Diego programmatūras palīdzību ir iespējams veikt rehabilitācijas procesa objektīvu dokumentēšanu un veidot lietotāju un pacientu datu bāzi;

- Bioloģiskā atgriezeniskā saite reālā laikā un motivējošas spēles, kas vērstas uz mērķa sasniegšanu.
- Diego ļauj pielietot dažādas ārstēšanas metodes jutīguma un kustību funkciju uzlabošanai un atjaunošanai.

- Pateicoties īpašai rokas fiksācijas sistēmai, ar Diego ir iespējams veikt terapiju trīsdimensiju kustību telpā.

- Diego kompleksu var izmantot visos rehabilitācijas procesa posmos. Ar Diego pasīvā treniņa funkciju ir iespējams veikt efektīvu terapijas kursu, kas īstenojams arī pacientiem agrīnā rehabilitācijas posmā.

- Pateicoties tā ergonomiskajai konstrukcijai, aizraujošajiem terapijas moduļiem un virzībai uz mērķa sasniegšanu Diego samazina uz medicīnas personālu radīto slodzi un ievērojami paaugstina rehabilitācijas efektivitāti.
- Terapeitiski uzdevumi spēļu veidā, kas virzīti uz mērķa sasniegšanu, palīdz ilgāk noturēt uzmanību un veicina pacienta motivāciju.

- Pielāgojami sarežģītības līmeņi ļauj veikt nodarbību ar maksimālu iespējamo intensitāti. Spēles ar audio-vizuālo atgriezenisko saiti vēl lielākā pakāpē uzlabo pacienta motivāciju.

- Intelektuāla Tyromotion programmatūra ļauj reģistrēt terapijas procesu un ļauj veikt treniņa rezultātus salīdzinošu analīzi.