Kompleksie risinājumi

 
 
Uzņēmumam ir plaša pieredze dažādu kompleksu projektu realizācijā jau kopš 1999.gada. Pirmie projekti biji īstenoti sadarbojoties ar vācu kompāniju Beka Hospitec.
Izmantojot mūsu kolēģu profesionālo pieredzi un zināšanas arī šeit Latvijā mēs nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un viņa projektam, ievērojam augstus projektēšanas, piegādes, montāžas, ekspluatācijas un garantijas apkopes standartus, piedāvājam vismodernākās medicīnas tehnoloģijas un metodes.
Uz doto brīdi, kompānija “BEKA Baltic” sadarbojas ar pasaules vadošiem rehabilitācijas aprīkojuma ražotājiem, tādiem kā Hocoma, Kinetec, THERA-trainer, Ekso Bionics, BTS Bioengineering, EGZO Tech, ASAlaser, Tyromotion un daudziem citiem.
Darbs ar projektu sākas ar piemērota medicīniskā aprīkojuma izvēli, atkarībā no klienta mērķiem, vēlmēm un medicīniskās iestādes profila.
Pirms katra projekta īstenošanas, tiek veikta medicīnisko iekārtu funkcionālo un ekspluatācijas raksturojumu un konkurētspējīguma novērtēšana, lai nodrošināt vislabāko kvalitāti un vadošo vietu medicīnisko pakalpojumu tirgū.

Mēs piedāvājam: