Tyrostation® – ergonomisks risinājums sistēmai Tymo un Pablo

Robotizēts komplekss Diego®
2017-08-15
Robotizēts vertikalizācijas galds ErigoPro
2018-06-21Unikāls kompānijas Tyromotion piedāvāts risinājums, kas ļauj maksimāli efektīvi un ērti izmantot sistēmu Tymo® un Pablo®.

Tyrostation® - jauns risinājums efektīvai terapijai

 

Pablo®
Pablo – tā ir inovatīva ierīce lielās un smalkās motorikas traucējumu rehabilitācijai un korekcijai ķermeņa augšējās ekstremitātēs.

Pablo – unikāls trenažieris, ar kuru nosaka ķermeņa augšējo ekstremitāšu locītavu spēku un kustību diapazonu. Ar Pablo ir iespējams veikt ķermeņa augšējo ekstremitāšu funkcionālo spēju novērtējumu gan ārstēšanas procesa sākumā, gan arī tā laikā, kā arī ar interaktīvo programmu palīdzību veikt treniņu.
Izmantojot USB pieslēgvietu Pablo ir ērti savienojams ar personāldatoru vai piezīmjdatoru, un tas ir ērti vadāms ar īpaši izstrādātu programmatūru.
 

Tymo®
Tymo – inovatīva daudzfunkcionāla platforma diagnostikai un rehabilitācijai.

Tymo – daudzfunkcionāla rehabilitācijas sistēma augšējo, apakšējo ķermeņa ekstremitāšu un rumpja kustību novērtēšanai un terapijai. Pateicoties īpaši izstrādātai programmai ar atgriezenisko saiti Tymo ļauj maksimāli iesaistīt un motivēt pacientu.

Ar Tymo sistēmu ir iespējams statiskā vai dinamiskā režīmā veikt diagnostiku un terapiju, to var pielietot gan stacionāri, gan ambulatori. Pateicoties vienkāršajam pielietojumam to ir iespējams arī pielietot mājās, bez terapeita klātbūtnes.