21. ESPRM kongress Viļņā, Lietuvā

Robotizēts vertikalizācijas galds ErigoPro
2018-06-21
Gaitas robots LEXO. Jaunums Tyromotion produktu klāstā!
2020-06-12

2018.gada 3.-5. maijā, Viļņā, Lietuvā notika Medicīniskās rehabilitācijas Eiropas kongress (ESPRM – European Congress of Medical Rehabilitation), kurā piedalījās arī SIA “BEKA Baltic”, demonstrējot jaunākās tehnoloģijas rehabilitācijā, kā arī organizējot meistarklases. Izstādē mūs atbalstīja tādi pasaulē vadošie rehabilitācijas aprīkojuma ražotāji kā Hocoma, Tyromotion, Eksobionics, ASAlaser, Bioness, un BTS Bioengineering.

ESPRM kongresu organizēja  Eiropas Medicīniskās rehabilitācijas asociācija, kurā apvienojušies rehabilitācijas speciālisti no Eiropas valstīm.

ESPMR – Eiropas fizikālās un rehabilitācijas ārstu savienība tika dibināta 2003. gadā. Tā ietver 39 organizācijas ( 36 savienības biedru un 3 sadarbības organizācijas). Sākot no 2003. gada, savienības dibināšanas pirmsākumiem Fizikālā un rehabilitācijas medicīna ir attīstījusi tās lomu visa Eiropā, kļūstot par būtisku veselības aprūpes sastāvdaļu daudzās valstīs (diemžēl sastopoties arī ar daudzām emocionālām  un fiziskām grūtībām), kā arī gūstot Eiropas institūciju atzinību.

Jau no dibināšanas pirmsākumiem, katru gadu viens no nozīmīgākajiem pasākumiem, kas pulcē kopā speciālistus no dažādām Eiropas valstīm ir ESPRM kongress.

 

 

Sīkāka informācija par kongresu:

http://www.esprm2018.com/about-esprm/